Půjčovna projektorů   

 

Nejlevnejsiprojektory.cz
 


           Hlavní činností je půjčování a pronájem video/data projektorů. Nově i plazmových a LCD TV. Působnost firmy je především Praha a okolí (Po dohodě lze projektory dovézt téměř kamkoliv). Vedle projektorů a plazmových/LCD TV nabízí půjčovna i další presenční techniku – můžete si tedy půjčit nebo pronajmout promítací (projekční) plátna, diaprojektory, meotary a další zařízení potřebné pro Vaše presentace, jako např. ozvučení a to až do výkonu 4000W (ozvučí i velkou halu či venkovní produkce), elektrický generátor, záložní zdroj UPS, atd. V případě zájmu lze zajistit celé Vaše presentace i s obsluhu jednotlivých zařízení.

Na relativně obsazený trh se nám daří pronikat (viz. Reference) nejen nízkou cenou (často menší než poloviční u konkurence),
ale také těmito ZDARMA spojenými službami:

- dovoz a odvoz projektoru po Praze

- zapůjčení projekčního plátna

- instalace projektoru u zákazníka.

Zákazník má tak jedním telefonátem zajištěnou presentaci se vším potřebným, aniž by se musel o cokoliv dále starat (jako např. dojet si včas pro projektor, obstarat potřebnou kabeláž, včas projektor vrátit, připlatit za pronájem promítacího plátna atd...   chápeme, že to vše stojí Vaše peníze a Váš -Vašich zaměstnanců - čas).

tel.: 606 502 278
 

 

Projektory (viz. Technika)

 

BenQ MP610 - jedná se o jeden z nejtišších DLP projektorů vůbec, disponující klasickým rozlišením SVGA (800x600). Vysoká svítivost 2000ANSI zaručuje dobrou použitelnost i v horších světelných podmínkách.

 

Panasonic PT-LB30NTE - Moderní projektor s vysokým světelným výkonem (3000 ANSI) a vysokým rozlišením (XGA). Technologie Daylight view zvyšuje zdánlivý výkon až na 4500 ANSI. Projektor zaručuje použitelnost i v horších světelných podmínkách. Bezdrátový přenos dat až z 16ti PC.

 

3M MP7650 - klasický kvalitní LCD projektor vhodný na presentace, školení, hry, filmy atd., disponující klasickým rozlišením SVGA (800x600) se slušným světelným výkonem 1700 ANSI.

 

EPSON EMP-820 - projektor s vysokým rozlišením (XGA) a dostatečným světelným výkonem (2500 ANSI). Umožňuje široké možnosti nastavení obrazu, proto je vhodný např. i tam, kde nelze promítat kolmo na projekční plátno.

 

SHARP XR-1X - jeden z nejmenších dataprojektorů vůbec. Jeho rozměry jsou jen o něco větší než videokazeta a váha nepřesahuje 1,5kg, což umožňuje jeho vysokou mobilitu. Díky DLP technologii a optice od firmy Carl Zeiss poskytuje projektor opravdu vynikající obraz. Projektor disponuje vysokým XGA rozlišením (1024x768), takže je vhodný i na presentace s jemnými grafy, texty atd. Stejně tak se hodí pro projekci filmů a fotek, kde jeho světelné parametry svítivost 1200ANSI a vysoký kontrast 2000:1 zaručují vynikající zážitek.

 

Epson EMP-S1H - klasický kvalitní LCD projektor vhodný na presentace, školení, hry, filmy atd. Tichý přístroj disponuje klasickým rozlišením SVGA (800x600) a dostatečným světelným výkonem 1400ANSI.

 

Hitachi CP-S210 - klasický kvalitní LCD projektor vhodný na presentace, školení, hry, filmy atd. Velice tichý přístroj disponuje klasickým rozlišením SVGA (800x600) a dostatečným světelným výkonem 1200ANSI.

 

NEC VT440 - tento projektor díky „naběhaným hodinám“ a přece jen starší technologii (výroba v roce 2000) nedisponuje nyní tak velikým světelným výkonem, jak udává výrobce (1100ANSI), ale přesto může dobře posloužit při mnoha příležitostech. Především tam, kde se dá zajistit zatemnění místnosti (žaluzie, rolety...) nebo kde se bude promítat navečer a v noci. Projektor disponuje klasickým rozlišením SVGA (800x600).

 

Plazma/LCD TV (viz. Technika)

 

Momentálně je k dispozici LCD TV Philips se skvělým obrazem a s vysokým rozlišením 1366x768 bodů.

 

Promítací plátna (viz. Technika)

 

Půjčovna projektorů Nejlevnejsiprojektory.cz Vám může nabídnout k zapůjčení a pronájmu promítací (projekční) plátna od velikosti 100x 75cm (hodně veliká televize) do 200x150cm (více než rozpětí dospělého vzrostlého muže). Všechna promítací plátna jsou schopna samostatně stát (není třeba někam zavěšovat, montovat, šroubovat atd.).

Nabídnout Vám můžeme i profesionální rámová plátna 3x2m na přední nebo zpětnouí projekci a 4x5m na přední projekci.

 

Diaprojektory a meotary (zpětné projektory)(viz. Technika)

 

K zapůjčení  je pro Vás připraven kvalitní diaprojektor Reflecta AF 1800 s dálkovým ovládáním (na kabelu), které umožňuje posouvání snímků dopředu i dozadu a umožňuje též ostření objektivu a dále pak meotary klasické "školní" i dobře přenosné kufříkové.

 

Ostatní
 

Další zařízení a mnoho příslušenství umožňující kvalitní prezentace s různorodými a náročnými požadavky zákazníka... viz Technika